tweet tweet tweety

  venerdì 30 marzo 2012

  ò.ò___ò.ò


   Dazed & Confused + Givenchy Haute Couture 2012= breathtaking 

  Tirana   I first heard this song as the soundtrack of the movie "Mine Vaganti" directed by Ferzan Ozpetek.


   !

  I must try this

  and this


   I agree 


  "I found my love alle 5 Terre" in every possible version

  ò.ò=Confusion

  Random things that I like [part 2]

  2 commenti:

  1. nga foto kate moss bere nga testino deri te kenga pare po te shtoje dhe disa foto te tjera do ishte bere permbledhje suuuuuuuuper e bukur qe do kishin dhe shum lidhje me njera tjetren , te japi ndjesine e nje vere pothuajse urbane por dhe shuuume bregdetare dhe ngjyrat e ndezura kujtojne perendimin i diellit qe eshet dhe fillimi i nates qe per veren eshet pjese shuume e rendesishme ,
   dhe kengen e karla brunit mund ta perdorje per ndonje rubrike tjeter qe te zinte vedn me mire , gjths duke qene se kjo eshte te ò.ò=Confusion askush nuk thote dot gje :)

   RispondiElimina
  2. ajo e kate moss eshte nga libri Portraits ndersa te tjerat nga libri MARIO *De Janeiro* Testino. Ne fakt eshte i vetmi liber i Testinos qe me pelqen, me aq sa kam mundur ta shpfletoj verdalle neper librarit qe e tregtonin, ka me te vertete ate filling e urban summer dhe nuk jane aspak stiff sic jane te tejrat e tij, eshte flow dhe duket sikur te nxeh posi de janeiro and it lights a smile on your face.

   RispondiElimina